שאלות ותשובות

מתי יגיע המשלוח שלי?

תכשיטי אלבטרוס נעשים בהמון אהבה בעבודת יד ולכן מרגע ביצוע ההזמנה התכשיט יהיה מוכן עד 7 ימי עסקים ממועד קבלת אישור התשלום. ניתן לאסוף את התכשיט מסטודיו החברה בהרצליה בתיאום מראש או במשלוח עד 5 ימי עסקים לאחר סיום הכנת התכשיט. לשם ההבהרה, הזמן מרגע אישור קבלת התשלום ועד לקבלת המשלוח עשוי להתארך עד כדי 12 ימי עסקים. אנחנו עושים את כלל המאמצים לספק את המוצרים במהירות האפשרית. עם זאת, במידה והמשלוח דחוף, אנא ציינו זאת בהערות. זמני אספקת המוצרים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א’ עד ה’, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

אילו שיטות משלוח קיימות?

ניתן לאסוף את התכשיט מהסטודיו בהרצליה בתיאום מראש או להשתמש בשירות השליחים ולקבל את המשלוח עד פתח הבית בעלות של 35 ₪ (למעט ערבה, אילת ואיו”ש). קנייה מ-500 ₪ ומעלה מזכה בשליחות חינם עד הבית.

האם יש אחריות על התכשיטים?

תכשיטי אלבטרוס נעשים בעבודת יד, החברה מעניקה אחריות על התכשיטים באתר למשך שלושה חודשים מיום הרכישה. בתקופת זמן זו, יתוקנו התכשיטים ללא עלות תוך 7 ימי עסקים מרגע הגעת התכשיט אל הסטודיו. תיקון התכשיטים יבוצע בסטודיו החברה בהרצליה. האחריות על הובלת התכשיט מוטלת על הלקוח או לחילופין, להשתמש בשירות השליחים שלנו בעלות של 70 ₪ (35 ₪ לכל כיוון) למעט אזורים מרוחקים. אין אחריות על אובדן התכשיט.

איך מבצעים החלפה או החזרה של התכשיט?

החלפות:

שביעות הרצון שלך מהתכשיט שרכשת הוא בראש סדר העדיפויות שלי. אם מסיבה כלשהי הפריט שכרשת אינו עונה על ציפיותיך, אנא ידעי אותי על מנת שאוכל לפתור זאת. ניתן להחליף כל פריט שלא נעשה בו שימוש בתוך 7 ימים מיום קבלתו. ניתן להחזיר את התכשיט על ידי הגעה פיסית אל הסטודיו או שניתן להשתמש בשירות השליחים שלנו בעלות של 70 ₪ (35 ₪ לכל כיוון) למעט איזורים מרוחקים. לא יינתן זיכוי עבור דמי המשלוח ששולמו בעת חיוב המוצר המקורי.

החזרות:

ניתן לבטל את העסקה על ידי שליחת מייל לכתובת [email protected] עד 2 ימי עסקים מרגע קבלת החבילה. ביטול עסקה לא יתאפשר ברכישת פריטים שנעשו בהתאמה אישית או שנרכשו במבצע. לאחר קבלת הודעת הביטול יושב למזמין הסכום ששולם על ידו בגין המוצר בניכוי דמי ביטול (דמי המשלוח אינם חלק ממחיר המוצר ולכן ינוכו בנפרד מההחזר) בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש”ח, לפי הנמוך

האם אפשר לשלוח תכשיט כמתנה?

בהחלט! תוכלי לרשום בהערות להזמנה כי מדובר במתנה ואף להוסיף כמה מילים אותן נצרף כברכה לאריזת המתנה

איך לשמור על תכשיטי אלבטרוס?

תכשיטים רגישים לכימיקליים ומלחים בריכוז גבוה ולכן אני ממליצה שלא להיכנס איתם לים/לבריכה וכן להורידם לפני פעילות ספורטיבית ועדיף שלא להביאם במגע עם מים, בשמים, קרמים ומוצרי טיפוח, שמנים וכימיקליים מסוגים שונים. בנוסף, אני ממליצה שלא לאחסן את התכשיטים במקומות לחים (לדוגמא באמבטיה) אלא בקופסא ייעודית במקום יבש – ניתן לאחסן את התכשיט בקופסת התכשיטים איתה קיבלתן את התכשיט.

מאילו חומרים עשויים התכשיטים?

תכשיטי אלבטרוס עשויים מחומרים איכותיים: כסף 925, גולדפילד, ציפוי זהב מיקרוני, אבני חן ופנינים אמיתיות.

איך למדוד אורך שרשרת/צמיד?

רוב תכשיטי אלבטרוס מגיעים במידות סטנדרטיות בתוספת חוליות הארכה כך שהוא מתאים לרוב הלקוחות. מידת הסטודנט לתכשיט משתנה מתכשיט לתכשיט בהתאם לעיצובו. בפירוט הפריט באתר מצוין אורכו של הפריט בס”מ וכן אורך חוליות ההארכה שמחוברות אליו.

בשל העבודה שכל תכשיט נעשה בעבודת יד, ניתן להתאימו על ידי מסירת מידה מדויקת ב”הערות” לפריט:

איך לקחת מידה לצמיד?

במידה וברשותך צמיד קיים שמידתו מתאימה ניתן לקחת אותו ולפרוס אותו על סרגל או סרט מדידה ולמסור את המידה הרצויה. במידה ואין ברשותך צמיד כזה, ניתן למדוד את ההיקף בעזרת סרט מדידה או חוט תפירה, לפרוס את אורך היקף החוט שקיבלת בצמוד לסרגל ובכך לבחור את המידה הרצויה.

איך לקחת מידה לשרשרת?

במידה וברשותך שרשרת שמידתה מתאימה, ניתן לקחת אותה ולפרוס אותה על סרגל או סרט מדידה ולמסור את המידה הרצויה. במידה ואין ברשותך שרשרת כזו, יש לעזר בחוט תפירה, להקיף את אזור הצוואר ולהניח על עצם החזה, לפרוס את אורך היקף החוט שקיבלת בצמוד לסרגל ובכך לבחור את המידה הרצויה.

הירשמי לניוזלטר וקבלי 10% הנחה לרכישה הראשונה

זמינה בוואצאפ
My cart
🎁 Only 499  away from free shipping to
Your cart is empty.

Looks like you haven't made a choice yet.